Vitajte v našom e-Shope.

Prečo nakupovať u nás

Poštovné nad 50,- € zdarma

- Overené zákazníkmi

 

- Záruka vrátenia peňazí

- Široký sortiment

- Pri vybraných modeloch - "výmena tovaru bez starostí" a ZDARMA
   

Kto sme 

Sme na trhu od roku 2003. Začiatky boli spojené s distribúciou a veľkoobchodom. Postupne sme otvorili maloobchodnú predajňu a následne e-shop na ktorom sa momentálne nachádzate. Postupom času sme zmenili právnu formu zo živnosti na s.r.o - čku VEREDA trade, s.r.o. 
Patríme medzi najväčších predajcov turistickej a bežeckej obuvi na považí, až po Prievidzu a Bratislavu. Naše portfólio tvoria značky Salewa, Lowa, La sportiva, Asolo, Planika, Dynafit, Oncloud, Hoka. V zime sa venujeme zjazdovému lyžovaniu, skialpu a bežkám. Samozrejmosťou je aj kompletný servis lyží a skialpov.
V roku 2019 sme prešli zmenou názvu eshopu z dotsport.sk na veredasport.sk
V roku 2021 sme zriadili požičovňu skialpu - Dynafit

Prečo nakupovať u nás?

 

• Garancia vrátenia peňazí.

• Overený obchod.

• Bezpečný nákup

Poradenstvo

Nemusíte byť odborník na to, aby ste si vybrali to čo potrebujete. Neviete sa rozhodnúť ktorý produkt je pre vás vhodný? Povedzte nám vaše potreby a my vám poradíme pri výbere tak aby produkt spĺňal vaše požiadavky. Množstvo produktov, ktoré predávame, sami používame a takžiež zbierame informácie od zákazníkov, ktorí si produkty už kúpili.

Platby a doprava

Môžete si zvoliť viaceré typy platieb, od platby v hotovosti na prevádzke kamennej predajnie, cez bankový prevo, či platbu platobnou kartou a taktiež dobierkou. Viaceré varianty prepravných spoločností, tak aby vám doručenie maximálne vyhovovalo. Kontrola balíka pri doručovani.

Výhody registrácie, Doprava zdarma a VÝMENA ZDARMA

Registrácia v našom systéme vám dáva nárok 5% zľavy z celého sortimentu. Dopravu zdarma ponúkame pri nákupe nad 50,- € a pri vybraných produktoch ponúkame službu VÝMENA ZDARMA.

Viac o našich aktivitách mimo eshopu nájdete na www.veredasport.sk